Цукерниця Кіт британець, білий (замінник золота)

Відгуки:
(0)
  • Модель: 33336
  • Наявність: 100
431.00₴
Розміри: 160х250мм
Оригінальна керамічна статуетка Котик, класичного білого кольору.
Фігурку можна використовувати як звичайний декор, поставивши його в відповідне місце. Можна використовувати як тематичний декор. Сувенір Котик можна використовувати, як декоративне кашпо і створювати з ними дуже милі композиції, можна використовувати як цукерницю - це дійсно мило.

Термін виконання – до 7 днів.
Реальний колір виробів може дещо відрізнятися від кольору представлених фото на сайті через особливості відображення кольору і калібрування вашого дисплея, а також різних технічних умов зйомки і обробки фотографій. Також, представлені на сайті вироби, можуть відрізнятися від наявних на момент замовлення, іншим виконанням деяких деталей: форми, візерунка, кольору, малюнка. Через різні фактори, на сайті в характеристиках виробу може міститися / бути відсутнім неточна або помилкова інформація.

Характеристики товару:
Матеріал: Гіпс
Колір: білий
Вага: 0.89 кг
Висота: 120 мм

Теги: ваза для декора, ваза для сухоцвета, ваза для конфет, , ваза для фруктов, ваза интерьерная, декор, сувенир, подарок, оригинальные подарки, подарок любимому, копилка, конфетница, сад, украшение, символ года, символика 2021, санта, снег, новогоднии игрушки, сувенир, декор, кролик, заяц, подарок, пасха, пасхальныйкролик, подарунок

Характеристики
Загальні
Вага 0.89 кг
Висота 120 мм
Колір білий
Матеріал Гіпс
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.